Чому варто обирати outlet-centre Brend?

Чому варто обирати outlet-centre Brend?

Магазин Brend – це outlet-centre (аутлет-центр) із продажу одягу, взуття, товарів для дому.

Що таке аутлет Brend?

Це, перш за все, стоковий магазин, який пропонує своїм покупцям товари високої якості за низькою ціною. Напевно, багатьом цікаво, чим стоковий магазин Brend відрізняється від звичайних магазинів.

Особливість аутлет-центру Brend у тому, що в ньому продається товар з-за кордону. Це означає, що минулорічні колекції відомих брендів, які гарантують якість своїх товарів, надходять до магазину Brend, аби знайти свого покупця на території України. Характерною рисою таких колекцій є неповнорозмірність. Тобто товар, який знаходиться на поличках магазину Brend може бути всього в кількох розмірах, або навіть лише у одному. З одного боку, може здатися, що це незручно. Адже трапляється таке, що річ сподобалася, а розмір не підходить, і на жаль, інших розмірів немає. Проте з іншого боку, такий формат аутлету Brend забезпечує абсолютну унікальність товару, який ви купуєте. Напевно, мало у кого є бажання вдягатися у те ж, що й більша половина населення міста. Саме тому, купуючи одяг, взуття чи товари для дизайну та облаштування дому, клієнти стокового магазину Brend можуть бути впевнені, що обирають якісний та унікальний товар. До речі, це чудовий привід по-доброму похизуватися перед друзями!

Іще однією характерною особливістю стокового магазину Brend формату аутлет-центр є те, що колекції в ньому не затримуються занадто довго. Вирізняючою рисою є саме постійний рух колекцій. Brend турбується про те, щоб клієнти завжди мали можливість обрати якісь новинки для свого гардеробу чи дому, тому товар у нас оновлюється щосуботи.

Невід’ємною рисою аутлет-центру є, звісно, постійні знижки. Хто ж не любить купувати круті речі на низькою ціною? Саме тому магазин Brend постійно знижує ціни на свої товари! У аутлет-центрі Brend передбачена система знижок. Причому, не тільки для постійних покупців, а абсолютно для всіх клієнтів.

 

Завітавши до магазину Brend у суботу, наші клієнти мають змогу обрати унікальний та якісний товар за повною ціною. Саме у цей день вибір є найбільшим, адже щосуботи товар оновлюється. А вже починаючи із неділі та протягом тижня покупці магазину Brend отримують знижки на обрані товари, які мають надпис «Знижка».

 

 

admin

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!
Translate »
%d такие блоггеры, как: